בישול ללא ריח LIBERO של Dito Electrolux

                                                                                                                08/04/08 

מוצרים ואפשרויות חדשות להכנת מזון טרי במרחבים קומפקטיים,

ללא צורך בנידוף.
בשנים האחרונות התפתחו סוגי ציוד המשלבים בתוכם גם את מערכת הנידוף המותקנת בתוך הבסיס לציוד לחוסכת בעצם נידוף לתקרה, מה שבמקרים רבים כמעט בלתי אפשרי עקב תשתיות.
תתארו לכם דלפק נייד ברוחב 1.20 עומק של 80 ס"מ עם כבל חשמל אחד בודד,

בנוי כולו מנירוסטה עם מדף עבודה קדמי. בעגלה זו ניתן להתקין 3 יחידות עוצמתיות של 40 ס"מ ובקליק אחד להפוך כל אולם או מעבר למרכז קולינארי עצמאי. ברגע אחד קיבלנו פינת פסטה איטלקית, טורטיות מכסיקניות, הקפצה סינית, גריל נקניקיות וכל מה שניתן לעצב בדמיון.

כמו שנאמר קודם הפינה הזו פטורה גם מבעיית נידוף.
עגלות עם נידוף עצמי מאפשרות להרחיב את הבישול האקטיבי ללובי כניסה, מסדרון, חדר הרצאות ובעצם לכל מקום.


קו מוצרי LIBERO של DITO ELECTROLUX הוא סדרת מכשירי חשמל שמיועדים לסגנונות שונים של בישול ופתרונות אחסון.המוצרים החדשים בעלי קיבולת משתנה ומאפשרים לבשל כמעט כל דבר בצורה קלה אף יותר, לכל אחד וכמעט בכל מקום.
 
הכנת מזון טרי מול עיני הלקוח הוא טרנד הצובר תאוצה בתחום שרותי המזון, במיוחד כשמדובר על אירוח במזנונים ובמסעדות על מנת לבצע זאת, נדרשים גמישות ופתרונות נוחים לעבודה בבישול קדמי, שמאפשרים למפעיל שרותי המזון לספק מגוון תפריטים מהר יותר ובאותה נשימה לשמור על מחירים נמוכים ואיכות גבוהה.


קו מוצרי LIBERO של DITO ELECTROLUX, 
תוכנן במיוחד להביא את הבישול הקדמי לשיא היכולת,

מנהל התפעול של DITO ELECTROLUX,

Mr. Gabriele Giammario אומר: "המכשירים הנוחים לשימוש עוזרים למפעיל לבשל מהר יותר, לנהל בהצלחה את שעת השיא מתוך מחויבות למכירות ולרווחים."
 
בחירת הלקוחות את מכשירי החברה נובעת מ- 3 היבטים עיקריים: מזון טרי ובריא, שרות מהיר, גמישות בהכנת המזון המועדף בכל זמן ובכל מקום.
סדרת LIBERO היא סדרה של מכשירים שולחניים קומפקטיים, הכוללים ווקים ועד לגריל פניני.
המכשירים מופעלים באמצעות חשמל תוך ניצול תכונת הולכת החום.

הקו כולל מכשירים בעלי 2 אזורים חכמים - לאורך ולרוחב,

ומכשירים חדשים בעלי אזור 1 - שהוא גריל פניני ומיני קומבי.
המכשירים החדשים בעלי האזור ה- 1 מספקים כוח כפול במשטח הבישול הגדול לצורך הפחתת זמן הבישול באמצעות מכשיר מאוד יעיל ומתוחכם.

פשוט חבר לחשמל והתחל לבשל, עם קו מוצרי LIBERO אין צורך בחיבורי גז או מים.
חיבור החשמל מתאים לדוכנים ניידים, מתאוורר באופן עצמאי וכולל אפשרות לחיבור של 2 עד 3 שקעים. יחידות ה-LIBERO ממודלים 2 ו-3 מכילים פילטרים הניתנים לשטיפה שלוכדים את חלקיקי האדים הקטנים ביותר ואת אדי הקיטור של השמן.
מסנן נוסף משתמש במינראלים כדי לספוג חלקיקים באדים הנוצרים תוך כדי תהליך הבישול, אפשרויות אלו הופכות את מערכת הבישול הזאת למערכת בעלת תפעול עצמאי הגבוה ביותר וללא ריח.
 
סדרת LIBERO של DITO ELECTROLUX מתוכננת לנוחות ומהירות מרבית, ואפשר להשתמש במוצרים בירידי מזון בקניונים, בעגלות מזון, באולמות אירועים וספורט, בבארים, בפאבים, בבתי קפה, בקפיטריות ואירועי קייטרינג כדי לספק ארוחות ערבות לחיך, במהירות וטריות מרבית,עם מגוון רחב של מכשירי בישול שנכנסים בקלות ויוצאים בקלות מנקודת LIBERO ושנותנים מענה לניידות הגבוהה הנדרשת. הסדרה מאפשרת למפעיל שרותי המזון להיות יצירתי בהכנת המזון.
 
ווק אינדוקציה בעל יכולת טכנולוגית להולכת חום מאפשר הכנת מזון באופן מהיר.
הווק מעוצב לצורך צפייה בזמן הבישול. הוא יכול לשמש לבחישה, טיגון, ואידוי בסלי במבוק. בנוסף להכנת מזון אסייתי, הווק יכול לשמש לפסטה, מרקים, וביצים בחושות.

הווק מתחמם תוך שניות, הוא עשוי מפלדת אל חלד וזכוכית קראמית וחוסך עד 60% מעלויות האנרגיה עם השימוש בטכנולוגית אינדוקציה.
 
גרידל - פלטת טיגון בעלת ביצועים גבוהים, שמצופה בכרום המונע את הדבקות המזון על פני שטח הפלטה. בסופו של תהליך המטגן סוגר את המזון ושומר על עסיסיות ולחות נכונה.

לגרידל משטח נוח לניקוי שכולל גם מגן התזה נשלף שמטרתו להגן על הלקוח והמפעיל.
הגרידל מגיע ל-C˚265 ומספק שיטת בישול שטוחה ותוצאות הבישול מדהימות. לגרידל של LIBERO, משטח טיגון שמנצל את כל רוחב המוצר ומצויד במאוורר למערכת החשמל.
 
כיריים ווטרו - חימום בעזרת גופי חימום אינפרא אדום, מושלם לטיגון קצר לשימוש במחבתות וסירים מתאים להכנת חביתות, קרפים או טיגון בתנועה.
בסיס המכשיר שעשוי מפלדת אל חלד משטח הבישול עשוי מזכוכית קראמית המסייעת לניקוי מהיר וקל.
כיריים ווטרו באינפרה אדום הוא מכשיר בעל אזור אחד שיכול לשמש גם כמחמם מזון או כשומר טמפרטורה.
 
כיריים אינדוקציה - היא הדרך המהירה ביותר לבשל ולטגן, המכשיר מתחמם לטמפרטורת בישול בשניות ללא פליטת חום בסביבת העבודה.
עובדה זו מאפשרת למפעיל שירות המזון לחסוך עד 60% מעלויות האנרגיה. המכשיר זמין גם בדגם בעל אזור 1 עם ספק כוח מוגבר.
 
טוסטר פניני - מתחמם תוך דקות והוא מושלם להכנת טוסטים, לצליית ירקות פרוסים, בשר ודגים.
משטח הצלייה עשוי מצלחות ברזל ייצוק, עמידות ומצופות באמייל שעושה אותן למוגנות מפני חלודה ועמידות בפני חמצון.
הגריל זמין גם בדגמים בעלי אזור בישול 1 או 2 או אזור בישול 1 גדול עם משטחים
חלקים, מחוספסים ומעורבים.
טוסטר פניני מאפשר הכנה של מגוון מזונות כשהוא משתמש בתרמוסטט פנימי עם טמפרטורה שניתן לכוונה עד ל- C˚300. וסליל נגד הלם חום שמבטיח צלייה אחידה. לטוסטר מגש לאיסוף נוזלים ופרורים.
 
קו מוצרי LIBERO של DITO ELECTROLUX כולל גם מיני קומבי - התנור המשולב חשמלי קומפקטי לחלוטין, אופה וצולה במהירות.
התנור יכול לפעול לצד חיבור החשמל של LIBERO או על כל משטח עבודה אחר כדי לספק בישול באדים, בהולכת חום או בשילוב שני הדרכים.
 
המיני קומבי, יכול להגיע לטמפרטורה של - C˚200 והוא בעל תא שעשוי מפלדת אל חלד עם פינות מעגולות וחלון הצצה שעשוי מ-3 שכבות זכוכית המשמש גם כדלת.
לתנור המשולב יכולות של עליית טמפרטורה חדה\ שמירת טמפרטורה מצוינת, ואפשרות לצינון מהיר ולביצועים אופטימאליים. התנור קל לניקוי והוא כולל ערכת מחבתות מסוג GN ומגשי אפייה מרושתים מאלומיניום בציפוי טפלון.
 
אודות ELECTROLUX PROFESSIONAL
ELECTROLUX PROFESSIONAL  מובילה עולמית בתחום הייצור וההפצה של פתרונות שירותי מזון מקצועיים ופתרונות כביסה. עם השקעה גבוהה של R&D בתעשייה שלה, ELECTROLUX PROFESSIONAL מחויבת להמצאות בעלי חשיבה עמוקה, ומחזיקה ביותר מ- 200 פטנטים ייחודים המכוונים במיוחד לבצע את חיי הלקוחות קלים יותר.
 
לא רק ש  ELECTROLUX PROFESSIONAL בקדמת הטכנולוגיה אלא גם שהחברה מציעה פתרונות מלאים החל מייעוץ ראשוני עד לתכנון, התקנה הדרכה לאחר המכירה.
שהשירותים לא כוללים רק אחזקה טכנית בתוך תקופת האחריות אלא גם פגישות הדרכה מוכתבות כדי לוודא שהלקוחות משתמשים בפתרונות שלנו לכל צרכיהם, ושהם תמיד צעד אחד קדימה.
חלוק איתנו ידע נוסף באתר האינטרנט בכתובת- www.electrolux.com
גלה את הפתרונות המקצועיים שלנו באתר האינטרנט בכתובת-
www.electrolux.com/professional

צור קשר
דלג על צור קשר

קבל הצעת מחיר

checked
עבור לתוכן העמוד