השותפים שלנו

(ארה"ב)

החברה הידועה ברחבי העולם כחברה בעלת סטנדרט הזהב בהגשה מסחרית רכה, משקאות קפואים ומחבתות מסחריים. החברה מייצרת ציוד המותאם לצורכי נותני שירותים בתחום המזון.

TAYLOR

(גרמניה)

החברה המובילה במשך עשרות שנים בשוק העולמי בטכנולוגיית שטיפת כלים מסחרית. החברה משרתת לקוחות כמו בתי מלון, מסעדות וקייטרינג, מפעלי קייטרינג בקנה מידה גדול, אופים וקצבים, סופרמרקטים, חברות תעשייתיות, חברות תעופה וספינות שייט בכל רחבי העולם.

All-logos-Motagim-06-1

(שוודיה)

המוטו הוא: "פתרונות חדשים למסורות ישנות". תנורי הפיצה מיוצרים בהרמוניה של תשוקה וידע קולינרי עמוק. תנורי הפיצה ידועים בביצועים בטמפרטורה גבוהה במיוחד.

PIZZA MASTER

(ארה"ב)

מותג מוביל עולמי בשירות מזון. החברה החלה את פעולתה לפני למעלה מ- 65 שנים ומאז הפכה למובילה בתעשייה בתכנון, בפיתוח ובייצור ציוד מסחרי בעל איכות גבוהה לתחומי שירותי המזון, ציוד מטבח קל לשימוש, יעיל, אמין, בר קיימא ומוריד את עלויות התפעול.

Henny Penny Logo original

(איטליה)

חברה שמייצרת פתרונות למטבח. החברה משלבת את הדיוק של תהליכים תעשייתיים עם הגמישות והגימור הידני של יצרני הפלדה כדי להבטיח מוצרים באיכות גבוהה.

MARENO

(איטליה)

חברה המציעה מטבח בהתאמה אישית, הבנוי סביב הסגנון, הרעיונות והטכניקות של השף. בנית המטבח נעשית באינטראקציה בין החברה ללקוח שלה.

marrone

(ברזיל)

היצרנית המובילה של ציוד לשירותי מזון ומאפייה בדרום אמריקה, מתכננת ומייצרת תנורים מהירים משנת 2007. החברה בעלת צוותים מנוסים המספקים שירות, מכירות, מוצרים, חלקים ותמיכה ללקוחותיה.

PRATICA

(צרפת)

החברה מציעה את פתרונות חלוקת הארוחות הטובים ביותר עבור קהילות בצרפת וברחבי העולם במשך למעלה מ- 70 שנים. החברה מתכננת ומייצרת את המוצרים בצרפת, והיא המובילה בעסק זה כיום.

All logos - Motagim-08

(איטליה)

חברה שמייצרת מערכות בלאסט צ'ילרים, אחסון וקירור בביצוע, באיכות ובסגנון מרביים: מהתכנון ועד הבניה. מערכות פריולינוקס מופצות בלמעלה מ- 90 מדינות, בכל מגזרי ההסעדה והמזון.

FRIULINOX

מאז הקמתה בשנת 1971, טרמומיקס חוללה מהפכה במטבחים ברחבי העולם. בהשראת היצירתיות הצרפתית וההנדסה הגרמנית, ה-TM6 אינו מפסיק להרשים.

THERMOMIX

(גרמניה)

החברה עוסקת במחקר, בפיתוח ובייצור של ציוד לשירותי מזון מאז הקמתה. החברה מרכזת את כל המשאבים במחקר, בפיתוח ובייצור של מוצרים חדשניים, העומדים בסטנדרטים בפועל ובסטנדרטים עתידיים, וכן בדרישות האיכות הגבוהות ביותר.

ubert

(איטליה)

החברה מייצרת ריהוט בר, ויטרינות לגלידריות, קונדיטוריות, מזון, גסטרונומיה, ריהוט מאפיה. הינה חברה מובילה בתחום בעלת איכות, תחרותיות ורצינות בשוק הלאומי והבינלאומי.

FRIGOMECCANICA

(ארה"ב)

בלינקולן מייצרים תנורי מסוע הבנויים על בסיס של יציבות וחוזק לאורך זמן. למרות שכל תנור תוכנן במיוחד לצרכים שונים של מסעדות, כל התנורים חולקים יעילות.

lincoln
Lorem Ipsum
All logos - Motagim-14

(איטליה)

חברה שמעצבת, מייצרת ומפיצה מכונות קרח למעלה מ-30 שנים. מוצריה קלים לשימוש, אמינים ובמחירים תחרותיים, ומציעים פתרונות לכל צורך: ברים, מסעדות, בתי מלון, מועדונים, פאבים, מוכרי דגים, בתי חולים ועוד ואיכות הקרח שלה היא בין הטובות שיש בשוק.

All logos - Motagim-09

(צרפת)

מפתחת ומייצרת מגוון רחב ביותר של ציוד מטבח מקצועי בשוק, למשל קוצצי ירקות, ברמיקסרים ועוד. מגוון רחב של ציוד הכנה מסחרי עוזר למסעדנים לחסוך זמן יקר ומאמץ בהכנה, כמו כן המכשירים מהירים ופשוטים.

All logos - Motagim-23

(איטליה)

מייצרת מכונות גלידה שתוכננו במיוחד כדי לענות על הצרכים של מפעילים מקצועיים ומשפחות. החברה היא כיום מובילה עולמית בתחום מכונות הגלידה והסורבה לשימוש מקצועי ומשפחתי, הודות לאיכות פונקציונלית והמגוון הרחב המוצע.

All logos - Motagim-26

(גרמניה)

יצרנית מערכות בישול שהפכו לסטנדרט במטבחים מקצועיים בכל רחבי העולם. הצלחת החברה נבנתה על מחויבות למטרה של ערך מתמשך עבור הלקוחות.

All logos - Motagim-21

(ארה"ב)

יצרנית הבלנדרים שמציעה קו מוצרים שמקדמים צריכת מזון מלא, קו מוצרים שעוזר להגביל בזבוז מזון. כמו כן החברה יוצרת פתרונות המעצימים אנשים לשפר את בריאותם ורווחתם.

All-logos-Motagim-10-1

(איטליה)

חברה המייצרת תנורים מקצועיים למסעדות, למאפיות, לקונדיטוריות ולמטבח תעשייתי. מוצריה אמינים ומאופיינים באיכות, ביעילות, בשימוש קל, בטכנולוגיה מתקדמת ובביצועים אופטימליים.

Frame 4

(איטליה)

חברה המייצרת ומפיצה מכונות להכנת גלידות, סורבה וברד ומכונות דיספנסרים למשקאות חמים וקרים. המוצרים של החברה מפותחים תוך התחשבות בחידושים הטכנולוגיים ובצרכים של לקוחותיה.

All logos - Motagim-04

(איטליה)

מציעה את הטכנולוגיה העדכנית ביותר בשטיפת כלים. על ידי תכונות של חסכון במים ובאנרגיה משיגה יתרונות של חסכון בעלויות בכל פעולה במטבח מסחרי.

eurowash
Lorem Ipsum
EPR Authorized Partner horizontal positive CMYK (1)

(צרפת)

מייצרת ציוד בישול וקירור מקצועי עם המגוון הרחב ביותר של ציוד למטבח: תנורים רב תכליתיים, טוסטרים אינפרה אדומים, בין מארי, ויטרינות מחוממות, גרילי מגע, גרילי פסים, כיריים אינדוקציה, מכנות קרפ, מעשנות ועוד. כל המוצרים חדשניים ובעלי רמת איכות גבוהה.

ROLLER GRILL

(צ'כיה)

יצרנית של ציוד מטבח מקצועי. בשווקים בינלאומיים מספקת את המוצר תחת שני קווי מוצרים:

קו מוצרי RM- מייצג ציוד מקצועי גבוה לבתי מלון, למסעדות או לפיצריות, למפעלים ובתי ספר ולמטבחים מקצועיים אחרים. קו מוצרי REDFOX –מייצג מוצרים לשירותים איכותיים מקצועיים ופונקציונליים עבור בתי מלון קטנים יותר, מסעדות, פיצריות קטנות, מסעדות מזון מהיר.

Frame 6

(איטליה)

חברה המפתחת מכשירי מטבח איכותיים (כמו טוסטרים וגרילים), ברי קיימא בעבודת יד. החברה מייצרת מוצרים באיכות גבוהה ובעלי ביצועים מצוינים עבור מסעדות ושפים מקצועיים.

milantoast

(אטיליה)

עסק המשקיע חזק בתכנון ובפיתוח של דגמים חדשים, ציוד וקווי ייצור אוטומטיים. ביחד עם מפעל הייצור של אומגה, קו הייצור כולל מגוון רחב ביותר של מכונות לעיבוד מזון, שימור ואריזה העונות על כל דרישה  למגזרים: מקצועני דלפק מזון, סיטונאים גדולים, קייטרינג, תעשיות עיבוד מזון, רשתות בתי מלון ומסעדות.

Logo Minerva Omega group
Lorem Ipsum
All logos - Motagim-15

(איטליה)

מעצבת, מפתחת ומייצרת מוצרים לבישול המקצועי. מערכות הבישול של החברה מספקות אלפי מפעילים ואנשי מקצוע בדרישה היומיומית שלהם לפתרונות מקצועיים איכותיים.

spidocook

(צרפת)

עיצבה, פיתחה ויצרה ציוד להכנת מזון משנת 1961, כמו מעבדי מזון עבור שירותי מזון מקצועיים ברחבי העולם. מספר מהדגמים הפכו לנמכרים ביותר.

All logos - Motagim-13

(קוריאה)

עם הצלחה של עסקי האלקטרוניקה שלה, סמסונג הוכרה בעולם כמובילה בתעשייה בטכנולוגיה. החברה חוקרת כדי לגלות טכנולוגיות שיעזרו לאנשים בכל העולם לנהל חיים מאושרים ובריאים יותר.

All-logos-Motagim-16-1

(איטליה)

חברה המייצרת מדיחי כלים. עוזרת ללקוחות לארגן טוב יותר את אזורי השטיפה שלהם עם זרימת עבודה משופרת, עלויות תפעול מופחתות, תקני היגיינה  מעולים ונוחות ובטיחות משופרים.

COMENDA
דילוג לתוכן