מערכות הדחה וניקיון

כידוע כיום בעולם הבישול המקצועי אין מנוס מלהשתמש במדיח כלים תעשייתי, כאשר מדובר בכמות כלים גדולה לשטיפה. אין ספק שמדיח כלים טוב מקל משמעותית את מהלך יום העבודה.

כיום יש מבחר גדול של פתרונות הדחה מקצועיים המקלים על פעילות העסק ועוזרים להצלחתו. כמו כן, לבחירה נבונה במדיח כלים שימלא את צרכי העסק יש חשיבות רבה בהצלחת העסק.

לפיכך חברת "קירוסקאי- פלבם" תוכל לעזור לך בנושא זה וזאת משום שזו חברה המספקת פתרונות של ציוד ומכשור למטבח המקצועי, וביניהם פתרונות למטבחים בתחום ההדחה.

החברה מציעה מגוון פתרונות הדחה בהתאמה אישית לעסק שלך, בין אם העסק הוא מלון, מסעדה, בית חולים, מטבח מוסדי וכדומה. החברה משווקת מדיחי כלים תעשייתיים כמו מדיח כלים תעשייתי מסוע, מדיח כלים תעשייתי למסעדות, מדיח כלים תעשייתי קטן ועוד. בחברה תוכל לקבל ייעוץ ועזרה בבחירת המדיח המתאים לעסק שלך.

כמו כן, תוכל לקבל שירות טכנאים במידת הצורך. זאת ועוד: החברה מספקת שירות של השכרת מדיח כלים תעשייתי למסעדות.

לפי האמור לעיל, מטרת מדיח הכלים לשרת את העסק בהתאם לצרכיו. לכן כאשר תבחר את המדיח שמתאים לך, כדאי לשים לב לפרמטרים הבאים כדי שתעשה את הבחירה האופטימלית:

 • תפעול מדיח הכלים– שימוש במדיח הכלים צריך להיות ידידותי למשתמש כדי שיוכל לתפעל אותו ללא בעיה בעת הצורך
 • מהירות המדיח- מטרת המדיח התעשייתי לעבוד במהירות גבוהה כדי לא לעכב את מהלך העבודה בעסק
 • כללי בריאות וההיגיינה– המדיח צריך לעמוד בכללי הבריאות וההיגיינה
 • ניקיון הכלים– המדיח צריך לנקות את הכלים היטב על מנת לספק את שביעות רצונם של הלקוחות

כמו כן, בטרם תבחר במדיח הכלים המתאים ביותר לעסק שלך, בחן מספר גורמים:

 • סוג הכלים שצריך להדיח במשך יום העבודה
 • כמות הכלים שצריך להדיח במשך יום העבודה
 • גודל המטבח והאזור בו תמקם את המדיח

לאחר שתבחן את הגורמים האלו, תוכל למקסם את הבחירה שלך במדיח המתאים לך ביותר.

סוגי מדיחים מקצועיים

מדיחי כלים תעשייתיים כוללים מספר סוגים בהתאם לשימוש בתחומי המזון- במסעדות, במטבחים מוסדיים, במלונות ועוד. והבחירה במדיח הנכון מוטב שתעשה בהתאם לדרישות המטבח.

ישנם ארבעה סוגים עיקריים עליהם נפרט במאמר זה:

 • מדיחי דלת מתרוממת- Hood Type
 • מדיחי דלפק
 • מדיחי מסוע
 • מדיחי סירים ותבניות

מדיחי דלת מתרוממת- Hood Type: במדיח מסוג זה הדלת נפתחת כלפי מעלה. מדיחים מסוג זה מתאימים למטבחים מוסדיים גדולים משום שמדיח כזה הוא בעל קיבולת גבוהה וההדחה נמשכת זמן קצר. אולם מדיח זה צורך חשמל ואנרגיה רבים יותר ממרבית סוגי המדיחים התעשייתיים. בחברת "קירוסקאי- פלבם" תוכל למצוא מדיח כלים דלת מתרוממת 40 סל/שעה+ מיחזור אנרגיה מתוצרת Comenda, מדיח דלת מתרוממת 40 סל/שעה תלת פאזי תוצרת Eurowash ועוד.

מדיח דלפקי: מדיח מסוג זה הוא מדיח כלים תעשייתי קטן ודומה למדיח הכלים הביתי. המדיח משמש בבתי עסק קטנים כמו: מסעדות, בתי קפה, פיצריות וכדומה. ניתן לשים אותו מתחת לדלפקים בבתי העסק.

זאת ועוד: מדיח מסוג זה הינו מהיר יותר ממדיח כלים ביתי וכמו כן בעל קיבולת כלים גדולה יותר ממדיח כלים ביתי. אולם החיסרון במדיח זה הוא שלא ניתן למלא בו כמות גדולה של כלים.

המדיח קל להתקנה ואינו תופס שטח גדול, וכמו כן מדיח זה זול יותר מבין יתר סוגי המדיחים התעשייתיים. בחברת "קירוסקאי- פלבם" תוכל למצוא מדיח כלים דלפקי 30 סל/שעה מתוצרת Comenda, מדיח דלפקי 30 סל/שעה תוצרת Eurowash ועוד.

מדיח מסוע: מדיח מסוג זה הינו מדיח תעשייתי בעל יכולת הקיבולת הגבוהה ביותר. לכן משתמשים במדיח מסוג זה בחדרי אוכל גדולים, למשל במלונות, בבתי חולים וכדומה.

מדיח מסוע הינו מדיח גדול ממדים ולכן אינו מתאים למטבח קטן. מדיח מסוג זה הינו היקר ביותר מבין המדיחים התעשייתיים, אך יתרונו בכך שהוא עובד בעוצמה גבוהה יותר בזמן קצר יותר ומנקה כמות גדולה של כלים בזמן קצר. בחברת "קירוסקאי- פלבם" תוכל למצוא מדיח מסוע+ מיחזור אנרגיה+ מיבש פינתי תוצרת Comenda ועוד.

מדיח תבניות וסירים: מדיח מסוג זה עונה על הצורך של מטבח המשתמש בכלים גדולים כמו תבניות וסירים. ולכן יש צורך להתאים בין אופי המטבח לבין המדיח המתאים. בחברת "קירוסקאי- פלבם" תוכל למצוא מדיח סירים/תבניות כפול+ קיטור+ סל בסיסי+ סל תבניות תוצרת Hobart, מדיח סירים/תבניות מסופק עם סל 550×610 מ”מ תוצרת Elettrobar ועוד.

לסיכום,

לאור האמור לעיל, בחירה נבונה במדיח כלים המתאים לאופי של העסק שלך תקל על פעולת העסק ותעזור בקידום הצלחתו. ולכן לשם כך חברת "קירוסקאי- פלבם" תשמח לעמוד לשירותך, לייעץ ולהתאים לך את מדיח הכלים המתאים ביותר לעסק שלך!

קרא עוד
דילוג לתוכן