תנורים ותאי התפחה

משדרגים תוצרים לרמה קולינרית אחרת עם תנור אפייה תעשייתי של קירוסקאי

כשמדובר במטבחים מקצועיים, הציוד הנכון יכול לעשות את כל ההבדל. בין אם אתם מנהלים מטבח תעשייתי דינמי ותוסס, קונדיטוריה מקסימה, פיצרייה, בית קפה עם פינת אפייה ייעודית או מסעדה מתוחכמת, קירוסקאי מציעה מגוון תנורי אפייה מתקדמים שנועדו לתת מענה לצרכים הספציפיים שלכם. המוצרים שלנו משלבים חדשנות, יעילות ואמינות כדי לעזור לכם להגיע למצוינות קולינרית.

גלו את מגוון התנורים שלנו

  1. תנורי קומביסטימר מבית Rational (גרמניה)
  • תנורי גז קומביסטימר – עבור פעולות אפייה ובישול בקנה מידה גדול, תנורי הגז שלנו הם בחירה אידיאלית. תנורים אלה, זמינים בקיבולת של 20 מגשים ומציעים יעילות עצומה. מצוידים בטכנולוגיה הקולינרית העדכנית ביותר, תנורים אלו מבטיחים בקרת טמפרטורה מדויקת וחלוקת חום אחידה. תפעול הגז מבטיח עלויות תפעול נמוכות יותר, מה שהופך את התנורים הללו לחסכוניים בטווח הארוך.
  • תנורי קומביסטימר חשמליים – מגוון רחב של דגמים הנעים בין 6 ל- 20 מגשים. תנורים אלה מושלמים עבור מטבחים שבהם אספקת הגז עשויה להיות מוגבלת או שבהם נדרשת פעולה חשמלית בשל פרופיל האנרגיה הנקי שלו. לתנורים הללו מערכות בקרה מתקדמות המאפשרות ניהול טמפרטורה מדויק, מה שמבטיח תוצאות בישול עקביות.
  1. קונווקטומים ומיני-קונווקטומים

הקונבקטומים והמיני קונוקטומים שלנו מביאים אומנות וחדשנות איטלקית למטבח שלכם. תנורים אלו מושלמים עבור מאפיות ומטבחים קטנים יותר הזקוקים לביצועים גבוהים בעיצוב קומפקטי. עם טכנולוגיית חימום חדשנית המבטיחה אפייה אחידה ובקרות אינטואיטיביות לשימוש פשוט והגדלת הפרודוקטיביות, זו הבחירה המושלמת עבור מאפים, לחמים ותוצרים מפתים.

  1. תאי התפחה

תאי ההתפחה שלנו תוצרת איטליה עם 8 ו- 10 מגשים חיוניים לכל מאפייה או קונדיטוריה. לתאי ההתפחה שלנו הגדרות טמפרטורה ולחות מבוקרות להתפחה מושלמת, והם בנויים לשימוש תעשייתי ארוך טווח.

  1. תנורי פיצה

המגוון הרחב של תנורי הפיצה שלנו כולל דגמים מהמותגים המובילים בשוודיה ובארה"ב, שנועדו לספק את הפיצה המושלמת בכל פעם. מגוון האפשרויות נע מדגמים קומפקטיים לפיצריות קטנות ועד תנורים גדולים המסוגלים להתמודד עם נפחים גבוהים. כולם מבטיחים ביצועים גבוהים לאורך זמן ואפייה אחידה ליצירת קרום ותוספות מושלמים.

למה לבחור בקירוסקאי?

בקירוסקאי אנחנו לא מוכרים רק תנורים; אנו מספקים תמיכה ומומחיות מקיפה כדי לעזור לכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר של תנור אפייה תעשייתי עבור המטבח המקצועי שלכם.

שדרגו את המטבח שלכם עם תנורי הפרימיום של Kiroskai ותחוו את ההבדל באיכות, ביעילות ובביצועים. בקרו באולם התצוגה שלנו או פנו אלינו עוד היום כדי למצוא את התנור המושלם לצרכים הקולינריים שלכם. עם Kiroskai, אתם לא רק קונים תנור – אתם משקיעים במצוינות.

קרא עוד
דילוג לתוכן