מכונת גלידה אמריקאית מקצועית TAYLOR

מכונת גלידה אמריקאית מקצועית TAYLOR

לפרטים נוספים
ניתן לפנות אלינו גם באמצעות

מאמרים נוספים

מכונת גלידה אמריקאית מקצועית TAYLOR

מכונת שוקולטה

מכונת סחלב למכירה

גלידה היא החיים, בקיץ או בחורף, היום, מחר ולנצח. מכונת גלידה אמריקאית מבית TAYLOR יכולה לעזור לכם לספק את הגלידה הטרייה והטעימה ביותר עבור קהל לקוחות רחב. בין אם באירוע, חלק מגלידריה או עמדת גלידה בבית קפה או מסעדה, חברת קירוסקאי-פלבם יכולה לעזור לכם להשיג את מכונת הגלידה שמתאימה ביותר לכם, זו שתשדרג את העסק שלכם בכמה רמות ותיצור את האווירה המתוקה ביותר. ישראלים הם צרכני גלידה לכל אורך השנה. זהו קינוח אהוב שיכול לשמח כל אדם.

דגשים לתחזוקה נכונה של מכונת גלידה אמריקאית מקצועית TAYLOR

בן אדם הולך ברחוב, קיץ וחם. לפתע, כמו מתוך חלום הוא רואה בזווית העין מכונת גלידה אמריקאית שכאילו מחכה רק לו. אם ההרגשה הזו מוכרת לכם, הרי שאתם יודעים עד כמה הגלידה חשובה בחיים של כה רבים מאתנו ועד כמה אנשים נהנים מהעובדה שהיא חלק בלתי נפרד מהחיים שלהם. בכדי שאתם תוכלו לספק לאנשים את החוויה המרעננת מכל, עליכם להקפיד על תחזוקה נכונה של מכונת גלידה אמריקאית. את פעולות התחזוקה יש לבצע אך ורק כשהמכשיר כבוי וריק לגמרי. אין להשכיב או להטות את המכונה, זאת בכדי להימנע מפגיעה במערכת הקירור או המדחס. את תערובת הגלידה יש למלא בהתאם לרמות המותרות, אין לעבור את המקסימום פן יגרם נזק למכונה. טמפרטורת הסביבה של המכונה לא תעלה על 35 מעלות.

תענוג מתוק

אחד התענוגות המתוקים הגדולים ביותר הוא ללא ספק הגלידה. במידה ואתם מעוניינים להכין ולספק את גביע האושר הקפוא והרך לאנשים שונים, אין ספק כי מכונת גלידה איכותית היא מה שאתם זקוקים לו. אנו בחברת קירוסקאי-פלבם מספקים פתרונות כוללים של ציוד ומכשור למטבח המקצועי מזה שנים רבות, ונשמח להציע לכם מגוון רחב של אפשריות שיענו על כל צורך שלכם. מותגים איכותיים לצד שירות מקצועי ומיומן מוצעים לכם בכל רגע. נשמח לעזור ולייעץ בכל נושא בכדי שתוכלו להתאים את המוצרים הרלוונטיים לצרכים הספציפיים שלכם. יותר מ 2000 מכונות של TAYLOR בישראל: ברשתות, גלידריות וחנויות קונספט. היצרן הגדול והמוביל בעולם למכונות גלידה אמריקאית, איכות ללא פשרות כבר למעלה מ 90 שנה!

לפרטים נוספים

כל הפתרונות
למטבח המקצועי

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור בהקדם. ניתן לפנות אלינו גם באמצעות